فرودگاه چابهار از فردا عملياتي مي شود


رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از عملیاتی شدن کوتاه مدت فرودگاه چابهار از تاریخ ۲۶ شهریور ماه خبرداد.

کاپیتان تورج دهقانی زنگنه که صبح امروز به منظور پیگیری و رفع مشکلات فرودگاه چابهار به این شهر سفرکرده بود در گفت و گوی تلفنی با شبکه خبر  گفت: امروز به همراه هیاتی از وزارتخانه های راه و شهرسازی و دفاع، همچنین نهاجا، شرکت عقاب عسلویه و مسولین محلی پایگاه شهید دل حامد مشکلات فرودگاه چابهار مورد بررسی قرار گرفت.
معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه از فردا فرودگاه چابهار به صورت کوتاه مدت عملیاتی خواهد شد، افزود: در این فرودگاه یکسری مشکلات وجود دارد که بنا به دستور وزیر مجترم راه و شهرسازی بخشی از این مشکلات امروز توسط سازمان های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی و یکسری مشکلات نیز توسط وزارت دفاع برای کوتاه مدت مرتفع می شود.
کاپیتان زنگنه ضمن تشکر از تمام نیروهای مسلح بویژه فرمانده کل محترم ارتش جمهوری اسلامی و فرمانده محترم نیروی هوایی ارتش تصریح کرد: فرودگاه چابهار متعلق به نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی است که به دستور مقام معظم رهبری مدظله العالی به منظور توسعه سواحل مکران و رشد و شکوفایی منطقه در اختیار بخش تجاری قرار گرفته بود.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری همچنین اظهارداشت: روز شنبه جلساتی در سطح عالی برگزار میشود تا برای میان مدت و بلندمدت تصمیم گیری شده و این مشکل برای همیشه رفع شود.
کاپیتان زنگنه خاطرنشان کرد: شرکتهای هواپیمایی موظفند پول بلیت مسافرانی که از قبل بلیت تهیه کرده بودند را مسترد و یا به ازای آن بلیت در اختیار مسافران قرار دهند، همچنین تلفن رسیدگی به شکایات سازمان به صورت 24ساعته پاسخگوی مردم عزیز خواهد بود.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...