پيام تبريک کاپيتان زنگنه، معاون وزير و رياست سازمان هواپيمايي کشوري به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس
پيام تبريک کاپيتان زنگنه، معاون وزير و رياست سازمان هواپيمايي کشوري به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس


بسمه تعالی

جنگ هشت ساله، ما را قوی‌تر کرد. اگر جنگ هشت ساله نبود، این سرداران شجاع، این مردان برجسته نشان داده نمی شدند، در بین ملت بروز نمی کردند؛ این حرکت عظیمِ مخلصانه‌ی مردم مجال بروز و ظهور پیدا نمی کرد

رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)

هفته دفاع مقدس یادآور 8 سال ایثار، فداکاری و مقاومت مردان و زنانی است که با ایمان و توکل بر خداوند متعال و رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در مقابل دشمنان این مرز و بوم ایستادگی کردند و توطئه استعمارگران و غاصبان برای به زانو درآوردن ملت بزرگ ایران را به فرصتی برای اثبات توانمندی‌های انقلاب و کشور تبدیل کردند. بی شک حماسه ملت ایران در این دوران به عنوان برگ زرینی در افتخارات ماندگار تاریخ به ثبت خواهد رسید.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب و جنگ تحمیلی، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به ساحت مقدس حضرت بقیه ا… الاعظم (عج الله)، رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) و ملت شریف ایران تبریک عرض نموده و از خداوند متعال یاری می خواهم تا درحفظ و پاسداری از دستاوردهای ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و سربلند باشیم.


تورج دهقانی زنگنه
معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری


First First First


هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...