پيام تسليت رئيس سازمان هواپيمايي کشوري به مناسبت ۲۸ ماه صفر
کاپيتان زنگنه، معاون وزير و رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در پيامي ۲۸ ماه صفر، سالروز رحلت جانگداز پيامبر اسلام، حضرت  محمد مصطفي (ص)، شهادت امام حسن مجتبي (ع) و حضرت ثامن الحجج، علي بن موسي الرضا (ع ) را تسليت گفت:

بسمه تعالی
 
سلام و صلوات بر حضرت محمد (ص) و خاندان مطهر ایشان

پیشوای خوبی ها، خاتم نبوت، رسول گرامی اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص) و اهل بیت ایشان، آیینه تمام نمای صفات جمال و جلال حق تعالی هستند و شناخت شخصیت جامع و کامل و زندگی ایشان بهترین ره توشه برای پویندگان راه حق و حقیقت است و بشر را به سوی سعادت دنیوی و اخروی رهنمون می سازد.
تاسی به پیامبر اخلاق و مهربانی ها به زمان و مکان محدود نمی شود چرا که پیامبر اسلام در طول رسالتشان با توجه به قرار گرفتن در برابر آماج تهدیدها و توطئه ها از سوی دشمنان و مشرکان، با توکل به حضرت باری تعالی، استقامت، صبر و بردباری، هوشیاری، درایت واخلاص در برابر تمامی مشکلات استقامت نمودند و دین اسلام را جاودانه ساختند و برهمین اساس در همه اعصار الگویی تمام عیار برای مسلمانان جهان هستند.
اینجانب فرارسیدن بیست و هشتم ماه صفر، سالروز رحلت عزیزترین خلق برگزیده خدا، حضرت محمد(ص)، شهادت سبط اکبر، کریم آل طه، امام حسن مجتبی (ع) و هشتمین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت ثامن الحجج، علی بن موسی الرضا (ع) را به تمامی مسلمانان جهان به ویژه همکارانم در صنعت حمل و نقل هوایی تسلیت عرض می نمایم.
در شب عروج آسمانی اش به سوگ می نشینیم و با یاری خداوند متعال و تاسی از ویژگی های آن بزرگوار در برابر تمامی فشارهایی که از سوی مستکبران و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی بر صنعت حمل و نقل هوایی وارد می شود به پیروزی و سرافرازی دست خواهیم یافت.

آمین یا رب العالمین
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...