بازديد معاون هوانوردي سازمان هواپيمايي کشوري از روند غربالگري مسافران کرونايي توسط شرکتهاي هواپيمايي در فرودگاه بين المللي مهرآباد
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، بمنظور بازرسي واطمينان از اتصال سيستم پذيرش مسافران تمام شرکتهاي هواپيمايي داخلي در فرودگاه بين المللي مهرآباد به وب سرويس ماسک وزارت بهداشت، معاون هوانوردي سازمان هواپيمايي کشوري از ترمينال هاي فرودگاه بين المللي مهرآباد بازديد کرد.

دراین بازدید که با حضور نمایندگان سازمان فن آوری اطلاعات انجام گردید.سیستم پذیرش مسافر شرکتهای هواپیمایی داخلی از جهت اتصال به سامانه شناسایی بیماران مبتلا به ویروس کرونای وزارت بهداشت مورد بازرسی قرارگرفت.
گفتنی است تمام شرکتهای هواپیمایی داخلی به سامانه شناسایی بیماران مبتلا به کووید 19 وزارت بهداشت متصل شدند. براین اساس ابتدا درزمان فروش بلیت، وضعیت مسافر ازطریق اتصال به بانک اطلاعاتی بیماران مبتلا به کرونا در وب سرویس ماسک وزارت بهداشت استعلام گرفته شده و درصورت ابتلا مسافر به کرونا، بلیت صادر نمی شود. همچنین وضعیت مسافران در زمان حضور در فرودگاه و هنگام دریافت کارت پرواز از وب سرویس مذکور استعلام و درصورت ابتلا به کووید 19، کارت پرواز صادر نمی شود.
لازم به ذکر است شرایط فوق برای مسافرانی است که به کرونا مبتلا شده و نام آنان در سامانه فوق درج گردیده است. این مسافران پس از بهبود و با داشتن تست منفی کرونا می توانند جهت خرید بلیت اقدام نمایند.


First First First First First


هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...