استفاده از شرکت هاي دانش بنيان راه سخت و دشوار صنعت را تسهيل مي کند
رئيس سازمان هواپيمايي کشوري گفت: استفاده از شرکت هاي دانش بنيان راه سخت و دشوار صنعت را تسهيل مي کند
کاپيتان محمد محمدي بخش در جلسه اي که صبح امروز با حضور مديران عامل، رئيس و دبير انجمن شرکت هاي هواپيمايي برگزار شد بر ضرورت استفاده از شرکت هاي دانش بنيان تاکيد کرد و اظهارداشت: بخش حمل و نقل هوايي علاوه بر مسئووليت حساسي که برعهده دارد، در زمينه هاي خدمات رساني بطور شاخص و موثر در بسياري از عرصه ها حضور داشته و دارد.
وی استفاده از ظرفیت هایی از جمله ارتباط با شرکت های دانش بنیان، ارائه طرح های دراز مدت و برنامه ریزی برای توسعه ناوگان، اهمیت به آموزش نیروی انسانی و استفاده از دیپلماسی فعال را ضروری دانست و افزود: نباید صنعت را گران اداره کرد، داشتن MRO  (مجوز تعمیر و نگهداری) واستفاده از توان بالقوه نیروهای داخل راهکار حرکت در مسیر ارتقاء  توان عملیاتی شرکت ها خواهد بود با این اطمینان که برای ارتقاء سطح MRO محدودیتی قائل نخواهیم شد.
محمدی بخش با اشاره به اینکه اولویت سازمان هواپیمایی کشوری همکاری با تمامی مجموعه های فعال در صنعت حمل و نقل هوایی است، خاطرنشان کرد: استفاده از شرکت های دانش بنیان راه سخت و دشوار صنعت را تسهیل می کند و هرکسی که از این شرکت ها استفاده کند، سود می برد، ارزان سازی می کند، ارتقاء پیدا می کند و در نتیجه سریعتر حرکت می کند.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه حل بسیاری از مسائل صنعت به دلیل برخورداری از توان نرم افزاری، متالوژی، متریال و .... به دست دانشگاه ها حل خواهد شد، گفت: با نگاه به درون به منظور مصونیت در مقابل تهدید ها و استفاده از نیروهای مستعد در صنعت، توانمندیها را با یکدیگر به مشارکت بگذارید.
 گفتنی است در ابتدای این دیدار رئیس و دبیر انجمن و مدیران عامل شرکت های هواپیمایی نیز مطالبی را از وضعیت شرکت های هواپیمایی و چشم انداز فعالیت های آتی صنعت حمل و نقل هوایی مطرح کردند.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.