رئيس سازمان هواپيمايي کشوري:
همه ما مکلف به داشتن تفکر بسيجي هستيم

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در جلسه با نمایندگان بسیج صنعت هوانوردی گفت: همه ما مکلف به داشتن تفکر بسیجی هستیم.
کاپیتان تورج دهقانی زنگنه، معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در جلسه ای که به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج و با حضور فرماندهان و اعضای پایگاههای مقاومت بسیج شهدای صنعت هوانوردی کشور تشکیل شد، اظهارداشت: آنچه امروز انقلاب ما را در مقابل دشمنان استحکام بخشیده تفکر بسیجی است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه خود را خادم بسیج می دانم، افزود: تفکر بسیجی محدود به زمان و مکان خاصی نیست و همه ما مکلف به داشتن تفکر بسیجی هستیم. 
کاپیتان زنگنه بااشاره به فعالیتهای بسیج  در دوران شیوع ویروس کرونا و کمک به هموطنان افزود: اینگونه فعالیت ها بهتر است بدون تبلیغ انجام شود، اما برای بسیج باید تبلیغ گسترده صورت گیرد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری بر توجه ویژه به فضای مجازی تاکید کرد و گفت: فضای مجازی علاوه بر اینکه یک فرصت به شمار می رود یک تهدید است.  بنابراین باید در فضای مجازی قدرت پدافندی خود را آنچنان قوی و نیرومند کنیم که مجوز هیچگونه حرکت خلافی به دشمن داده نشود و این مهم وظیفه بسیج است. 
کاپیتان زنگنه در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت های علمی و تحقیقاتی انجام گرفته در راستای توجه به توان شرکت های داخلی اشاره کرد و گفت: در این خصوص جلسات متعددی میان  شرکت های دانش بنیان، شرکت های هواپیمایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شده است که به طور حتم ورود و پیشتازی بسیج در این عرصه لازم و ضروری است. 
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه هرجا  لازم باشد سازمان با تمام توان کمک خواهد کرد، اظهارداشت: بسیج باید همانند دوران دفاع مقدس وارد این عرصه شود چرا که صنعت هوانوردی امروز در جنگ است. جنگی که دشمن 40 سال به دنبال زمینگیر کردن این صنعت بوده است. اما افراد متخصص، متعهد، بسیجی، توانمند و ولایت مدار صنعت هوانوردی نگذاشتند و نخواهند گذاشت که این صنعت زمینگیر شود. کاپیتان زنگنه بر تشکیل کمیته تخصصی در بسیج تاکید کرد و گفت: ضروری است در حوزه قطعه سازی و کمک های علمی و تخصصی به شرکت های هواپیمایی، کمیته ای با راهبرد و زمان بندی مشخص و با حضور بسیجیان متعهد، متخصص و فکور صنعت هوانوردی تشکیل شود.  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه در حوزه سرزمینی باید پایش اساسی صورت گیرد، تصریح کرد: غفلت و غافل گیری در شرایط بحرانی، برای هیچ یک از مسوولان به دلیل برخورداری از توانمندی در بسیج بعنوان یک تشکل قدیمی و بسیار مهم، قابل قبول نیست. 
کاپبتان زنگنه در پایان سخنان خود از نمایندگان بسیج خواست تا با هماهنگی سپاه حفاظت هواپیمایی با توجه به قرار داشتن در شرایط کرونایی، برای هماهنگی و آمادگی بیشتر، جلسات و دوره های آموزشی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار کنند. رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خاطرنشان کرد: باید مثل سربازی که در پشت سنگر حرکات دشمن را رصد می کند باشیم و هر حرکت خلاف دشمن را که بخواهد حاکمیت نظام را زیر سوال ببرد با برخورد سخت پاسخ دهیم و لازمه این امر داشتن آمادگی است.
لازم به ذکر است در این جلسه فرمانده مرکز مقاومت بسیج شهدای صنعت هوانوردی، فرمانده بسیج سازمان هواپیمایی کشوری و اعضای بسیج حاضر درجلسه، گزارش هایی از اقدامات انجام یافته توسط بسیج صنعت ارائه نمودند. درپایان جلسه، با اهداء لوح تقدیر، از زحمات نمایندگان بسیج صنعت هوانوردی کشور تقدیر بعمل آمد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.