بزرگداشت هفته پدافند غيرعامل با شعار مصون سازي كشور با همدلي و همزباني دولت و ملت
جانشين رياست سازمان هواپيمايي كشوري در مديريت بحران و پدافند غير عامل گفت: هفته پدافند غير عامل چهارم تا دهم آبان 94 با شعار پدافند غيرعامل، مصون سازي كشور با همدلي و همزباني دولت و ملت در سراسر كشور برگزار مي شود.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، رحمت اله فيروزي پور به تشريح برنامه هاي هفته پدافند غيرعامل پرداخت و گفت: با برنامه ريزي هاي انجام شده از سوي سازمان پدافند غيرعامل روز دوشنبه (چهارم آبان) با شعار اقتدار ملي در سايه پيشرفت علم و دانش بومي پدافند غيرعامل، روز سه شنبه (پنجم آبان) با شعار جامعه سالم، محور پايداري، روز چهارشنبه (ششم آبان) با شعار ارتقاي آمادگي، اقتدار درون زا، امنيت پايدار و روز پنجشنبه (هفتم آبان) نيز با شعار اقتصاد مقاومتي، با همدلي و همزباني دولت پايدار نامگذاري شده است.
وي، روز جمعه (هشتم آبان) را با شعار مديريت جهادي، بسيج و مصون سازي جامعه، روز شنبه (نهم آبان) با شعار استانداردسازي، مقاوم سازي زيرساخت ها و سرمايه هاي ملي و روز يكشنبه (دهم آبان) را با شعار مصون سازي سرمايه هاي ملي در فضاي سايبري از ديگر روزهاي هفته پدافند غيرعامل اعلام كرد.
جانشين رياست سازمان هواپيمايي كشوري در مديريت بحران و پدافند غير عامل خاطرنشان كرد: دفاع تكليف و حقوقي است كه خداوند متعال بر انسان واجب كرده تا از جان، مال، خانواده، دين و كشور خود در برابر آسيب هاي هر متجاوز محافظت كنند.
فيروزي پور تصريح كرد: امروزه كشورهايي كه مانند كشور ما داراي انسجام عقيدتي هستند و همدلي و هم رايي و مشاركت اجتماعي قوي و پشتوانه مردمي دارند را به عنوان قدرت نرم مي شناسند و دشمن مي كوشد به هر وسيله اي براي نابودي اين قدرت نرم مردمي اقدام كند.
 هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.