برگزاري نشست دوره اي مسئولان و دبيران ستاد اقامه نماز در سازمان هواپيمايي کشوري
مشاور شوراي فرهنگي و دبير ستاد اقامه نماز سازمان هواپيمايي كشوري از برگزاري نشست دوره اي مسئولان و دبيران ستاد اقامه نماز مجموعه صنعت حمل و نقل هوايي با حضور علي عابدزاده خبرداد.

محسن حسين زاده با بيان اينكه اقامه نماز و پايبندي به اين فريضه الهي ريشه در اعتقادات فرهنگ ديني و اسلامي مردم ما دارد، اظهارداشت: اين يك تكليف الهي است و رمز و رازش گسترده و باز كردن نكته نكته آن نيازمند مطالعه منابع غني اسلامي است و به تعبير تفسير و مفسري جامع و عالي نياز دارد تا روشن شود در اقامه چه گنج بزرگي و چه معنويتي براي مصونيت يك زندگي رو به تكامل نهفته است كه يقينا نمازگزاران در هر برهه زندگيشان به يافتن نكته اي تازه از اين در گشوده به روي بشريت را نظاره گر بوده اند كه بي ترديد خضوع و خشوع و عمل به دستورات خداوند منان مطمئني براي انسان به شمار مي رود.

در اين جلسه همچنين رئيس سازمان هواپيمايي كشوري طي سخناني ضمن تاييد و تشويق تمامي مسئولان ستاد اقامه نماز نقش اين ستاد را براي صنعت حمل ونقل هوايي ستود و گفت: گاهي اتفاق مي افتد بعضي از راهكارها و پيگيريهايي كه از طرف اين ستاد صورت مي گيرد مي تواند پاسخگوي بسياري از سوالات مردم عزيز و مومن كه پروازها را براي سفر خودشان انتخاب مي كنند باشد. همانطور كه در بحث پاسخگويي به سوالات مسافر كارت نماز بسيار موثر واقع شد.

گفتني است در اين جلسه ترويج و توسعه فرهنگ نماز در مجموعه صنت حمل و نقل هوايي، توليد فكر، تصميم و برنامه، نهادسازي و ظرفيت سازي در جهت تحقق اهداف مورد نظر، برنامه ريزي، نظارت و ارزيابي فعاليت دستگاههاي اجرايي در امر اقامه نماز مطرح شد.