برگزاري گردهمايي آشنايي با فرق و اديان
گردهمايي آشنايي با فرق و اديان با حضور مديرکل، معاونين، کارکنان دفتر مرکزي حراست سازمان و مديران حراست شرکت هاي هواپيمايي برگزار شد.
در اين گردهمايي که با هدف شناخت فرقه هاي متعدد اديان و مخصوصاً فرق دين مبين اسلام برگزار شد به طور مفصل جهت گيري فرق برجسته دين اسلام از جمله: تشيع، تسنن، وهابيت، بهائيت و... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. دراين جلسه همچنين به حديث معروف حضرت امير المومنين علي (ع) که در تفسير آيۀ 29 سوره زمر وارد شده است اشاره شد که: يهود بعد از موسي به هفتاد و يک فرقه تقسيم شدند. که تنها يکي از آن فرقه ها در بهشت و بقيه در آتش اند. مسيحيان نيز بعد از حضرت عيسي(ع) به هفتاد و دو فرقه تبديل شدند که يک گروه در بهشت و ديگر گروه ها در آتش اند. اما امت اسلام بعد از رسول اسلام (ص) به هفتاد و سه فرقه تقسيم مي شوند که هفتاد و دو فرقۀ آن در آتش و تنها يک گروه در بهشت اند. از اين هفتاد و سه فرقه، سيزده فرقۀ آن محبت و ولايت ما اهل بيت را دارند اما تنها يک گروه از آنها وارد بهشت مي شود و دوازده فرقۀ ديگر در جهنم اند. بنابراين؛ اين دوازده فرقه و شصت فرقه، از ديگر مردم در آتش اند. درا دامه سخنران با ذکر نام بعضي از فرقي که بعد از انقلاب اسلامي، دشمنان با هدايت و حمايت سرويس هاي امنيتي اقدام به تشکيل و تبليغ آنها نموده اند پرداخته و ضمن برشمردن نحوه فعاليت و عضوگيري اقدام به برشمردن راه هاي مقابله با آنان پرداختند و همچنين در ادامه اين جلسه به پخش فيلمي مستند از نحوه فعاليت برخي از گروه هاي ضاله اختصاص يافتهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.